- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Di’aitun
Aktuální počasí Di’aitun
Aktuální počasí přímo pro město Di’aitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
