- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Dhéndra
Aktuální počasí Dhéndra
Aktuální počasí přímo pro město Dhéndra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 22. 5. (13:00) do 22. 5. (19:00)
Silné bouřky
Platí do 21. 5. (20:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
