- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Dhanauli
Aktuální počasí Dhanauli
Aktuální počasí přímo pro město Dhanauli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
