- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Devora
Aktuální počasí Devora
Aktuální počasí přímo pro město Devora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
