Aktuální počasí Devin
Aktuální počasí přímo pro město Devin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 1. 5. (00:00)
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
