- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Deurāla
Aktuální počasí Deurāla
Aktuální počasí přímo pro město Deurāla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
42°C
pocitově 48°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 34°C |
