Aktuální počasí Desulo
Aktuální počasí přímo pro město Desulo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 5. (20:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
