Aktuální počasí Despard
Aktuální počasí přímo pro město Despard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí od 3. 5. (00:00) do 3. 5. (09:00)
Námraza
Platí do 2. 5. (09:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
