- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Des Moines
Aktuální počasí Des Moines
Aktuální počasí přímo pro město Des Moines. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 8°C |
