- Počasí
- Turecko
- Artvinská provincie
- Derinköy
Aktuální počasí Derinköy
Aktuální počasí přímo pro město Derinköy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
