- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Derflice
Aktuální počasí Derflice
Aktuální počasí přímo pro město Derflice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
