- Počasí
- Spojené státy americké
- Colorado
- Denver
Aktuální počasí Denver
Aktuální počasí přímo pro město Denver. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
