- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Dengzhanwo
Aktuální počasí Dengzhanwo
Aktuální počasí přímo pro město Dengzhanwo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
