- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shandong
- Denggezhuang
Aktuální počasí Denggezhuang
Aktuální počasí přímo pro město Denggezhuang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
