Aktuální počasí Demáti
Aktuální počasí přímo pro město Demáti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 14. 5. (05:00) do 14. 5. (21:00)
Bouřky
Platí do 13. 5. (21:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
