- Počasí
- Německo
- Dolní Sasko
- Delligsen
Aktuální počasí Delligsen
Aktuální počasí přímo pro město Delligsen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 2. 4. (09:00)
2°C
pocitově -1°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
