Aktuální počasí Delicias
Aktuální počasí přímo pro město Delicias. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 30. 3. (08:00) do 31. 3. (00:00)
5°C
pocitově -1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
