- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Deh-e Koblīrdar
Aktuální počasí Deh-e Koblīrdar
Aktuální počasí přímo pro město Deh-e Koblīrdar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
46°C
pocitově 52°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
