- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Deh-e Khodārām
Aktuální počasí Deh-e Khodārām
Aktuální počasí přímo pro město Deh-e Khodārām. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 29°C |
