- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Dębsk
Aktuální počasí Dębsk
Aktuální počasí přímo pro město Dębsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 21. 5. (12:00) do 21. 5. (20:00)
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
