- Počasí
- Bulharsko
- Pazardzhik
- Debrashtitsa
Aktuální počasí Debrashtitsa
Aktuální počasí přímo pro město Debrashtitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
