- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Dębica
Aktuální počasí Dębica
Aktuální počasí přímo pro město Dębica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 14°C |
