- Počasí
- Nizozemsko
- Drenthe
- De Wijk
Aktuální počasí De Wijk
Aktuální počasí přímo pro město De Wijk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
