- Počasí
- Nizozemsko
- North Holland
- De Kwakel
Aktuální počasí De Kwakel
Aktuální počasí přímo pro město De Kwakel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
