- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Dazhuang
Aktuální počasí Dazhuang
Aktuální počasí přímo pro město Dazhuang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
