- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- Dayton
Aktuální počasí Dayton
Aktuální počasí přímo pro město Dayton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 2. 4. (21:00) do 2. 4. (09:40)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
