- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Daxing
Aktuální počasí Daxing
Aktuální počasí přímo pro město Daxing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
