- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Datangzi
Aktuální počasí Datangzi
Aktuální počasí přímo pro město Datangzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
