- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Dataishang
Aktuální počasí Dataishang
Aktuální počasí přímo pro město Dataishang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
