- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Dāsuria
Aktuální počasí Dāsuria
Aktuální počasí přímo pro město Dāsuria. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 27°C |
