- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Dasuiren
Aktuální počasí Dasuiren
Aktuální počasí přímo pro město Dasuiren. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
