- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Dashuitang
Aktuální počasí Dashuitang
Aktuální počasí přímo pro město Dashuitang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
