- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Dasht
Aktuální počasí Dasht
Aktuální počasí přímo pro město Dasht. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
