- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Dashanchuan
Aktuální počasí Dashanchuan
Aktuální počasí přímo pro město Dashanchuan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
