- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Daryācheh-ye Hāmūn
Aktuální počasí Daryācheh-ye Hāmūn
Aktuální počasí přímo pro město Daryācheh-ye Hāmūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 22°C |
