- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Darvīshān
Aktuální počasí Darvīshān
Aktuální počasí přímo pro město Darvīshān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 33°C |
