- Počasí
- Gambie
- North Bank
- Daru Rilwan
Aktuální počasí Daru Rilwan
Aktuální počasí přímo pro město Daru Rilwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 28°C |
