- Počasí
- Kanada
- Nové Skotsko
- Dartmouth
Aktuální počasí Dartmouth
Aktuální počasí přímo pro město Dartmouth. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 3°C |
