Aktuální počasí Darreh-ye Pīr Kenārī
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Pīr Kenārī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
