Aktuální počasí Darreh-ye Haftā
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Haftā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
