Aktuální počasí Darreh-ye Gardangāh
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Gardangāh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
