Aktuální počasí Darreh-ye Dālān-e Kūchak
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Dālān-e Kūchak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 23°C |
