Aktuální počasí Darreh-ye Dahāneh-ye Dowdar
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Dahāneh-ye Dowdar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
