Aktuální počasí Darreh-ye Būs Darrehsī
Aktuální počasí přímo pro město Darreh-ye Būs Darrehsī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
