Aktuální počasí Darreh Gūrū
Aktuální počasí přímo pro město Darreh Gūrū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
