- Počasí
- Pákistán
- Ázád Kašmír
- Darkut
Aktuální počasí Darkut
Aktuální počasí přímo pro město Darkut. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
