Aktuální počasí Dārkhovīn
Aktuální počasí přímo pro město Dārkhovīn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 49°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
