Aktuální počasí Darátsos
Aktuální počasí přímo pro město Darátsos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 3. 5. (22:00) do 4. 5. (02:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 18°C |
