- Počasí
- Afghánistán
- Daykundi
- Darah-ye Farākh
Aktuální počasí Darah-ye Farākh
Aktuální počasí přímo pro město Darah-ye Farākh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 79 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
