- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Dārāb
Aktuální počasí Dārāb
Aktuální počasí přímo pro město Dārāb. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
